Do centrály společnosti na Praze 4 přijmeme

Místo práce Praha 4 Chodov

Na hlavní pracovní poměr přijmeme architekta nebo architektku do kanceláře H.A.N.S. architekti

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru architektura, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce v Autocadu, Archicadu příp. Allplanu.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Práci na zakázkách po celé ČR od studie po uvedení stavby do provozu.

Nadstandardní finanční ohodnocení.  Praxe není podmínkou  

Místo práce Praha 4 Chodov

Na hlavní pracovní poměr přijmeme statika nebo statičku do kanceláře H.A.N.S. architekti

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru konstrukce pozemních staveb, znalost práce v Autocadu, Recocu příp. Allplanu.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Práci na zakázkách po celé ČR od objemového návrhu po výrobní konstrukční dokumentaci.

Nadstandardní finanční ohodnocení.  Praxe není podmínkou  

Do výrobního závodu v Lysé nad Labem přijmeme  

Požadujeme základní znalost čtení stavebních výkresů (uvedené není podmínkou). Praxi ve stavební výrobě nebo ve výrobě orientované na manuální charakter.

Nabízíme trvalý pracovní poměr v Lysé nad Labem, nadstandardní finanční ohodnocení a zázemí stabilní společnosti.  

Na hlavní pracovní poměr přijmeme obchodního zástupce do výrobního závodu H.A.N.S. prefa, a.s. v Lysé nad Labem.

Požadujeme středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického charakteru nebo praxi při prodeji, znalost práce s MS Office.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplní práce je příprava zpracování nabídek a komunikace se zákazníky, dále příprava podkladů po objednání nabídky pro výrobu.

Nadstandardní finanční ohodnocení.  Praxe není podmínkou.

Požadujeme střední vzdělání technického charakteru. Orientaci ve stavební výrobě a případně praxi v realizaci staveb, tato však není podmínkou. Práce na počítači v systému OFFICE. Základní znalost práce se stavebními výkresy a orientaci v CAD systémech.

 Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Zázemí stabilní společnosti, dobré pracovní podmínky a věcný přístup. Vysoké osobní ohodnocení a přátelské prostředí v úzkém kolektivu.  

Do výrobního závodu v Malé Čeperce přijmeme 

Požadujeme základní znalost čtení stavebních výkresů (uvedené není podmínkou). Praxi ve stavební výrobě nebo ve výrobě orientované na manuální charakter nebo schopnost se učit a přizpůsobit novým podmínkám.

Nabízíme trvalý pracovní poměr v Čeperce u Pardubic. Dále nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení a zázemí stabilní společnosti.